PARAFIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

BUKOWNO

PARAFIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

BUKOWNO

Ogłoszenia duszpasterskie

7 sierpnia 2022 r.

19 Niedziela Zwykła w ciągu roku

 1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna). Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po każdej Mszy Świętej.

3. Dzisiaj przybędzie do nas na nocleg Piesza Pielgrzymka ze Spytkowic w okolicach godz. 1800 - 1900. Nocować będą w Szkole ale jeśli ktoś chce przyjąć pielgrzymów pod swój dach proszę zgłosić w zakrystii.

4. Wszystkich, którzy nie mogą udać się na pielgrzymkę, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wpierania osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących do sanktuariów maryjnych, szczególnie na Jasną Górę. Materiały na stoliku z gazetami.

5. W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie o godz. 20.30 Różaniec a po nim procesja z Figurą Matki Bożej i świecami dokoła kościoła. Serdecznie zapraszam, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

6.  Dziękuję za ofiary złożone do skarbonki na kwiaty i środki czystości oraz na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

8. Intencje Mszy świętych:

 

 


 

PARAFIA   p.w. św. JANA CHRZCICIELA,  ul. SŁAWKOWSKA 281,   32-332 BUKOWNO

www.janbukowno.pl     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    tel.: 518 236 152

 Konto parafialne mBank: 80 1140 2004 0000 3702 8071 4155